تبلیغات
سفر بارانی
سفر بارانیسفرنامه آنتالیا روز دوم

صبح ساعت 8 من زودتر بیدار شدم و بعد از یه دوش میم و باری رو هم بیدار کردم که بریم برای صبحانه. ما حدود 9 توی رستوران بودیم و رستوران خلوت بود و به نظر میرسید که هنوز مسافران نوروزی نیامده بودند . ما صبحانه رو که خیلی خیلی مفصل بود رو خوردیم و رفتیم توی لابی جلوی در هتل و اونجا هم یه چای توی استکان کمر باریک خوردیم و زدیم بیرون .
دقیقا سمت راست هتل و چند قدم اون طرفتر یه ایستگاه اتوبوس بود و ما همون جا منتظر شدیم تا اتوبوسی که میرفت آنتالیا رو سوار بشیم . هوا هم آفتابی بود . 10 دقیقه ای منتظر بودیم بعد اتوبوس اومد و ما سوار شدیم . فاصله کمر تا آنتالیا 50- 40 دقیقه ای شد . توی اتوبوس هم راحت نشستیم و یه زوج مسن از هم هتلیامون هم دیدیم و راجع به فروشگاههای اطراف میگروس که ما قصد داشتیم بریم ازشون پرسیدیم و خانومه گفت که یه مال بزرگ درست برخلاف میگروس که بری هست و اونا قرار بود برن اونجا .
حدود ساعت 12:30 بود که ما پیاده شدیم و کرایه هم نفری 8 تله بود و باری هم فری . درست همون جایی که پیاده شدیم یه پارک کوچولوی خوشگل بود که ما رفتیم داخلش و مشغول عکااسی شدیم .
روبروی میگروس هم یه شهربازی بزرگ بود که ما گفتیم یه روز بعدازظهر بریم اونجا .

بعد هم رفتیم سمت میگروس که تمام برندها اونجا شعبه دارند .

ما وارد میگروس شدیم و طبق توصیه دوستان اول رفتیم 5ام .2 ساعتی اونجا بودیم و از اونجایی که میم اصلا حوصله خرید رو نداره رفت بیرون و قرارمون شد یک ساعت بعد جلوی در فروشگاه . داخل 5 ام من کلی خرت و پرت خریدم از تیشرت و سویی شرت وشلوار راحتی بگیر تا جا شمعی و ظرف یکبار مصرف واسه تولد باری .

کلا" قیمتاش عااالی بود . من یه تیشرت از توی سبد برداشتم به پول ما 7 تومان که خیلی خوشرنگه و جنسش هم خووب .
کلی هم شکلات و آدامس خریدم . اونجا حدود دویست و خورده ای تله خرید کردم . اینم بگم که اگه یه موقع پای صندوق تله تون تمام شد هیچ اشکالی پیش نمیاد و فروشگاهها از دویز برامون به صرفه تر پولو چنج کردند . حدود 20-10 تله مناسبتر .
خلاصه اینکه ما سر ساعت جلوی در 5 ام بودیم و هر چی که صبر کردیم از جناب میم خبری نشد که نشد . باری هم خسته شده بود و با اینکه من روی چرخ دستی فروشگاه نشونده بودمش ولی خسته شده بود . از اونجاییکه ما موبایلامون خاموش بود و توی ترکیه هم خط نخریدیم هیچکدوممون نمیشد همو پیدا کنیم و نتیجه اینکه اونجا کلی معطل شدیم و من هی رفتم داخل میگروس چرخیدم و هی میومدم سر میزدم و میدیدم خبری از میم نیست . ضمنا" اینم بگم که با اینکه آغاز فصل بود ولی قیمت لباس به نسبت ایران خیلی خووب بود و من شلواری که توی زارا قیمت کردم 100 تله توی تیراژه 280 تومان میفروختند .خلاصه ساعت نزدیک 2:30 شده بود که بعد از یک ساعت معطلی ما همو پیدا کردیم و یه گشتی زدیم و رفتیم برای باری انگشتری رو که همون اول ورودمون نشون کرده بود رو خریدیم و با کلی بار روانه هتل شدیم . ما رفتیم روبروی میگروس اون سمت خیابون و سوار اتوبوس شدیم و از اونجایی که اشتباهی رفته بودیم و باید همون جایی که پیاده شده بودیم میرفتیم تا سوار بشیم ما اتوبوسمونو عوض کردیم و رفتیم سمت هتل در منطقه کمر . میم و باری که توی اتوبوس غش کردند . راستش من خودم هم خیییلی خوشخوابم ولی اولا" توی اتوبوس یا هواپیما به هیچ وجهی خوابم نمیبره و دوما" اینکه از ذوق دیدن اون همه مناظر و دیدن جایی که برام کلی تازگی داشت نمییتونستم بخوابم . ما حدود 5-4:30 بود که رسیدیم هتل و از اونجاییکه وقتی هتل یوآل باشه دست و پای آدم واسه غذا خوردن بیرون از هتل میلرزه و ما نهار نخورده بودیم و به نهار هتل و عصرانه هتل هم نرسیدیم و رفتیم توی اتاق و خودمون رو با چای و شکلات و کیکایی که خریده بودیم سیر کردیم تا ساعت 6:30 که سرو شام شروع میشد و ما یه استراحت کوچولو کردیم و حدود 8 شب رفتیم برای شام . بعد از شام هم باری خوابید و ما هم کمی تلویزیون دیدیم و اون شب حدود ساعت9:30 سال تحویل میشد که گویا هتل هم برنامه داشت ولی ما بیخبر بودیم و چون کل روز رو بیرون بودیم و خسته بودیم و باید صبح زود بیدار میشدیم واسه تور غواصی ترجیح دادیم که استراحت کنیم و من قبل از خواب یه کوله بستم و کمی وسایل برداشتم که صبح کاری نداشته باشم .     


نمونه ای از خرید امروزمون


پنجشنبه 18 تیر 1394 | نظرات ()

آسی

اسفند 1395
بهمن 1395
مهر 1395
مرداد 1395
تیر 1395
خرداد 1395
اردیبهشت 1395
اسفند 1394
بهمن 1394
دی 1394
آبان 1394
مهر 1394

سفرنامه تایلند روز هشتم
سفرنامه تایلند روز هفتم
سفرنامه تایلند روز ششم
سفرنامه تایلند روز پنجم
سفرنامه تایلند روز چهارم
سفرنامه تایلند روز سوم
سفرنامه تایلند روز دوم
سفرنامه تایلند روز اول
سفرنامه تایلند 2016 - قبل از سفر و در مسیر راه
سفرنامه استانبول روز هفتم
سفرنامه استانبول روز ششم
سفرنامه استانبول روز پنجم
سفرنامه استانبول روز چهارم
سفرنامه استانبول روز سوم
سفرنامه استانبول روز دوم

فرسنگ
سفر - کوچ سرفینگ - تجربه متفاوت
خاطرات ما
خاطرات سفر (شیما و علی)
سفرجویان

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد

RSS 2.0